Opisy produktowe

Wyróżnij swoją ofertę na tle konkurencji

Tworząc opisy produktowe na potrzeby stron sprzedażowych, sklepów internetowych i różnego typu serwisów aukcyjnych koncentrujemy się na atrakcyjnym i merytorycznym przedstawieniu danego produktu. Naszym zadaniem jest przygotowanie opisu produktowego, który odpowie na podstawowe pytania potencjalnego nabywcy, tym samym ułatwiając podjęcie decyzji zakupowej.

Opisy produktowe przygotowujemy na potrzeby klientów firmowych – producentów, dystrybutorów i sprzedawców. Posiadamy doświadczenie w realizacji zleceń wysokonakładowych (przygotowanie opisów dla bazy kilkuset produktów), jak również zleceń niestandardowych. Objętość oraz strukturę opisów każdorazowo dostosowujemy do miejsca, w którym mają być prezentowane.

Jak pracujemy?

Z naszych usług najczęściej korzystają dystrybutorzy i sprzedawcy detaliczni – firmy, które mimo identycznej oferty nie chcą powielać w środowisku internetowym opisów produktów ze strony producenta. W takich przypadkach przygotowujemy oryginalne opisy produktowe, których merytoryka jest zgodna z treściami upublicznionymi przez producenta oferowanych towarów.

Współpracujemy również z producentami, na potrzeby których przygotowujemy unikalne opisy produktowe. Opisy redagujemy zgodnie z informacjami przekazanymi przez Zleceniodawcę. W razie potrzeby zadajemy szereg pytań doprecyzowujących, których celem jest zapewnienie jak najwyższego poziomu szczegółowości opisu, który dla wielu klientów stanowi podstawę do finalizacji procesu zakupowego.

Klientów zainteresowanych nawiązaniem współpracy z Biurem MATARO zapraszamy do kontaktu.