SEO Copywriting

Frazy kluczowe tam, gdzie ich potrzebujesz

Tworzymy oryginalne, merytoryczne i zgodnie z aktualnymi wymogami SEO treści na potrzeby optymalizacji i pozycjonowania serwisów – stron i sklepów internetowych – w organicznych wynikach wyszukiwania. W zależności od przyjętej strategii możemy przygotować:

• artykuł na stronę,
• artykuł blogowy,
• opis produktowy,
• rozszerzenie dotychczasowej treści.

Bazując na bogatym doświadczeniu w zakresie SEO copywritingu jesteśmy w stanie tworzyć treści, które spełniają oczekiwania formalne jednocześnie zachowując naturalne brzmienie i poprawność stylistyczną.

Tworząc teksty na potrzeby pozycjonowania dokładamy wszelkich starań, aby gotowe artykuły były wartościowe dla odbiorców, atrakcyjne i ciekawe. To pozwala naszym Klientom wykorzystywać zalety SEO copywritingu już podczas przygotowywania bazowego kontentu serwisu.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Współpracujemy przede wszystkim z agencjami SEM, którym zależy na wysokiej konwersji – jakość i merytoryka treści wykorzystanych do pozycjonowania strony ma bardzo duży wpływ na decyzje zakupowe konsumentów. Do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia zapraszamy również przedsiębiorców, którzy chcą zwiększyć swoją widoczność w sieci, czy to samodzielnie, czy we współpracy ze specjalistami SEO.